TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

Reyon Evim Mağazacılık San. ve Tic. A.Ş. tüm İstanbul bölgesine ve yakın illere Bursa, İzmit, Tekirdağ gibi kendi servis araçlarımızla ücretsiz olarak sevkiyatını yapıp, yine aynı gün içerisinde kurulum ekipleri tarafından ücretsiz olarak ürünlerimizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.


REYON EVİM farkı ile tüm ürünlerimiz sigortalı olarak Türkiye'nin tüm il merkezlerine ve yakın ilçelerine ücretsiz teslim edilir.
Ürünlerimizin sevkiyatını Türkiye genelinde mobilya dağıtımı yapan profesyonel nakliye firmaları ile ücretsiz ve sigortalı olarak yapmaktayız. Müşteri temsilcilerimiz ürün teslimatından 1 gün önce sizi arayarak bilgi vermektedir.

 

   İstanbul İçi Teslimat


REYON EVİM A.Ş. 'den yapacağınız alışverişlerde İstanbul içi teslimatlarımızı ürünün stok durumuna göre ortalama 3 - 15 gün içerisinde  teslim ediyoruz.

Ürünlerin kurulumunu da teslimatla birlikte aynı anda ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

   Türkiye'nin Diğer Bölgelerine Teslimat


Alışverişlerinizde Türkiye'nin bütün il merkezlerine ve yakın ilçelere ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışı teslimatlarımızı ortalama 7 ile 25 gün içerisinde teslim ediyoruz. Ücretsiz kurulum hizmetine dahil olan siparişlerde, ürünleriniz nakliye ekibimiz tarafından dairenize kadar taşınarak montajı da ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimizi Türkiye geneline Dağıtım yapan, konusunda uzman nakliye firmaları ile teslim etmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı sevkiyatta yaşanabilecek sorunlara karşı sigortalıdır. Nakliye ekiplerimiz ürünün size teslim edilmesinden 1 gün öncesinde sizi arayarak bilgi vermektedir. Doğu ve güneydoğu bölgelerimizde nadirende olsa araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. 

Yurtdışı Mobilya Kargo

Türkiye'den yurtdışına mobilya gönderimini anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Ülkemizin birbirinden güzel mobilyalarını uygun fiyat avantajlarımız ile tüm Dünya ülkelerinden sipariş verebilirsiniz.
Yurtdışı mobilya kargosu hakkında detaylı bilgiyi için bizi arayarak bilgi alablirsiniz.
 

   Teslimat Koşulları


Ürünlerimizin teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3. şahıslara da yapılabilir.  Bu durumun bize bildirilmesi yeterlidir.
 

   Emanet Sistemi


Reyon Evim A.Ş 'de müşterilerimizin beğendikleri ürünleri ileri bir tarihte teslim alabilmeleri için emanet sistemi bulunmaktadır. Sipariş ettiğiniz ürünleri talep etmeniz dahilinde 2 yıl süre ile emanet depomuzda bekletiyoruz. Ürünlerinizi istediğiniz tarihte, 20 gün öncesinde tarafımıza bilgi vererek teslim alabilirsiniz.

   Kurulum Bilgisi

İstanbul içi teslimatlarda fiyat sınırlaması olmaksızın tüm ürünlerimizin kurulumunu teslimatla birlikte aynı gün ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

İstanbul dışı teslimatlarımız için detaylı kurulum bilgisine Mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR