Samsung ME87M 23 lt Inox Mikrodalga Fırın
Samsung ME87M 23 lt Inox Mikrodalga Fırın

Samsung ME87M 23 lt Inox Mikrodalga Fırın

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺3.525,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.075,00(KDV Dahil)

                      

Samsung ME87M 23 LT Mikrodalga Fırın

Samsung ME87M modeli ile mikrodalga ürünleri arasında popüler seçimlerden biri olmayı başarır. Kullanışlı ve pratik bir ürün olarak öne çıkan Samsung ME87M mikrodalga fırın, çok kısa bir süre içerisinde yiyeceklerinizi dilediğiniz sıcaklığa getirebilmenize imkan tanır.

Az yer kaplayan tasarımı ile yemekleri hızlıca ısıtma görevini üstlenen ME87M mikrodalga fırın mutfağınızda yerini almak için uygun fiyatlar ile sunulur.

Bu sayede ekonomik bir tercihte bulunabilir ve mutfak dekorasyonunuza zenginlik katabilecek şık bir ürünü kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Samsung ME87M modelinde sizlere kolaylık sağlamak için inox tasarımı tercih eder. Bu tasarım sayesinde şık ve modern bir mikrodalga arayışında olanların beklentilerini karşılar.

Kullanımı ve temizlemesi kolay mikrodalga fırınınız ile istediğiniz gıdayı önerilen sıcaklıklarda hızlıca ısıtabilirsiniz.Yoğun iş temposunda yemek yapmaya vakit bulamadığınız zamanlarda bu ürünün işlevsel özelliklerinden yararlanarak, yemeklerinizi sağlıklı bir şekilde ısıtabilirsiniz.

Mutfak eşyalarında sorunsuz ve güvenli bir alışveriş için Samsung markasını tercih edebilir ve avantajlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Samsung ME87M Önden Görünüm

Samsung ME87M 23 LT Mikrodalga Fırın Tasarım Özellikleri

Samsung ME87M 23 LT mikrodalga fırın inox tasarım özelliği ile öne çıkar. Gerçek paslanmaz çelik ile tasarlanan ME87M modeli modern görünümünün yanı sıra temizlik kolaylığı gibi avantajlar sağlar.

Parmak izi bırakmayan sert ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde hızlı bir şekilde fırın temizliği yapabilirsiniz. Çizilme, aşınma ve renk solması gibi sorunları ortadan kaldıran inox tasarım sayesinde ürününüzü uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Samsung ME87M mikrodalga fırın metalik dış görünümünün yanı sıra seramik iç kaplaması ile yiyeceklerin sağlıklı bir şekilde ısıtılmasını sağlar. Antibakteriyel kullanım imkanı sunan iç ve dış yüzeyi ile ME87M modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

ME87M Samsung siyah cam ile tasarlanırken kullanıcı panelinin kolay ve anlaşılır olması ile dikkat çeker. Dijital zaman göstergesinin hemen altında yer alan program seçenekleri ile hızlı bir şekilde yemek ısıtma ya da pişirme işlemlerini ayarlayabilirsiniz.

Samsung ME87M mikrodalga fırın buz çözme, anında ısıtma ve yemek pişirme özellikleri ile kullanıma sunulur. İstediğiniz programı, pişirme derecesini ve süreyi ayarlayarak yemeklerinizin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung ME87M modeli ideal boyutu sayesinde mutfaklarda yer kaplamaz ve kullanım özellikleri ile sizlere avantaj sağlar.

Dilerseniz bu modeli ofis ve diğer yaşam alanlarında da tercih edebilir, işlevsel özelliklerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Samsung ME87M Sağdan Görünüm

Samsung ME87M 23 LT Mikrodalga Fırın Kullanımı

Samsung ME87M TR 23 LT mikrodalga fırın kullanımı hangi işlemi yapmak istediğinize göre değişse de genel olarak kolay ve hızlıdır. Pişirme sıcaklıkları 6 kademede ayarlanabilir ve yiyecek türüne göre farklılık gösterir.

Yüksek 800 W, Orta 450 W, Orta Yüksek 600 W, Buz Çözme 180 W, Orta Düşük 400 W, ve Düşük/Sıcak Tut 100 W seçeneklerini ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz.

Pişme derecesini ayarladıktan sonra dijital ekran ile pişirme süresini ayarlayabilirsiniz. Kullanımı kolay göstergede zaman ayarı yapmak için -/+ seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Samsung ME87M 23 LT inox mikrodalga fırın Koku Giderme özelliği ile kullanıcılarına temizlik avantajı sağlar. Koku Giderme seçeneğini kokulu yiyecekler pişirdikten ya da fırının içinde çok fazla duman olduğunda kullanabilirsiniz.

Önerilen koku giderme işlemi 5 dakika olsa da siz ihtiyacınıza göre 15 dakikaya kadar ayarlayabilirsiniz. Samsung ME87M TR 23 LT mikrodalga fırın özellikleri arasında memory seçeneği yer alır.

Bu özellik ile fırını her seferinde program ayarı yapmak yerine belirli program ve pişirme derecelerinde ayarlayabilirsiniz. Böylece mikrodalga fırınınız her gün ısıttığınız ya da sıklıkla kullandığınız gıdalarda size zaman ve kolaylık sağlar.

Samsung ME87M modelinde yer alan bir diğer kullanım seçeneği ise kahve ve çay gibi sıvı içeceklerinizi ısıtmak için bulunun Cafeteria özelliğidir.

Pişirme derecesi ve süresi otomatik olarak ayarlanan Cafeteria özelliği ile içeceklerinizi hızlıca ısıtabilirsiniz.

Samsung ME87M Soldan Görünüm

Samsung ME87M 23 LT Mikrodalga Fırın Avantajları

Samsung ME87M TR 23 LT mikrodalga fırın yorum ve değerlendirmeleri ile kullanıcılardan tam puan almayı başarır. Hem tasarımı hem de fonksiyonel özellikleri ile avantajlar sağlayan ME87M fırın ile yemek yaparken ekstra hız kazanabilirsiniz.

Paslanmaz çelik, cam ve seramik materyalleri ile tasarlanması sayesinde maksimum hijyen sağlayan Samsung ME87M modeli aynı zamanda yiyeceklerin sağlıklı bir şekilde pişirilmesini sağlar.

Isıya dayanıklı cam ve mikrodalga fırına uygun ağır plastik kaplar ile uyumlu olan geniş iç hacmi sayesinde yemek porsiyonları istenilen şekilde ayarlanabilir.

Otomatik ısıtma, pişirme ve buz çözme ayarları ile akıllı ME87M modeli yiyecek türüne göre ısı ve zaman ayarı yapar. Böylece ısı ve zaman ayarı yapma ile vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız.

Samsung ME87M özellikleri arasında Çocuk Kilidi olması ekstra avantaj sağlamaktadır. Çocuk Kilidi özelliği fırının ayarlarını devre dışı bırakarak çocukların ya da fırına aşina olmayan kişilerin fırını yanlışlıkla çalıştırmasını ya da ayarları ile oynamasını engeller.

Samsung ME87M kullanımı maksimum enerji tasarrufu sağlar. Uzun sürelerde ısıtılması ya da pişirilmesi gereken gıdaları kısa sürede yemeye hazır hale getirerek enerji tasarrufunda bulunabilirsiniz. Samsung mikrodalga fırın ME87M modelinin birbirinden faydalı avantajlarına uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Samsung ME87M ve Samsung MS23F300EEK Farkları

Samsung her modeli ile farklı kullanım avantajları sağlarken kullanıcılarının farklı renk ve alternatiflere ulaşmasını amaçlar. Samsung ME87M ve Samsung MS23F300EEK modelleri fonksiyonel olarak birbirleri ile benzer olsalar da tasarım açısından ayrılırlar.

Samsung ME87M TR 23 LT mikrodalga fırın inox tasarımı ile parmak izi bırakmayan ve kolay temizlenen bir yüzey ile sizlere sunulur. Samsung MS23F300EEK modeli siyah yüzeyi ile şık bir görünüme sahip olsa da inox özelliklerini taşımaz.

Tasarımda dikkat çeken diğer özellikler ise fırın kapısının açılış şeklidir. Samsung ME87M modeli basmalı tuş ile kolay kapı açılımına olanak sağlar.

Samsung MS23F300EEK modelinde ise geleneksel kapı kolu tasarımı tercih edilmiştir. Her iki model de dijital zaman göstergeleri ile yeni nesil teknolojilerden ilham alan modern bir görünüm sunar.

Mikrodalga fırın seçimi yaparken tasarım, işlev ve fiyat etkenlerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Samsung ME87M yorumlar ve puanları ile diğer kullanıcıların deneyimlerine göz atmak alışverişinizde sizlere yol gösterebilir.

Samsung ME87M İç Görünüm

Samsung ME87M Mikrodalga Fırın Fiyat ve Değerlendirmeleri

 

Samsung ME87M fiyat ve kullanıcı değerlendirmeleri modelin mikrodalga ürünleri arasında popüler bir seçim olarak yer almasını sağlar.

Özellikleri ile kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan ME87M modeli minimal ve kolay kullanıma olanak sağlayan tasarımı ile beğenilir. Samsung ME87M buz çözme, ısıtma ve yemek pişirme alanında hızlı ve etkili sonuçlar verir.

Mutfağınızda az yer kaplayan ve kolay temizlik imkanı sağlayan Samsung mikrodalga ME87M modeline gönül rahatlığı ile yer verebilirsiniz. Dilerseniz yorumları inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Zaman ekleme ve çıkarma ile istediğiniz süreyi ayarladıktan sonra Başlat tuşu ile yemeğinizin hızlı bir şekilde ısınmasını sağlayabilirsiniz. Yemeği kontrol etmek isterseniz kapağını açarak her an durdurabilirsiniz.

Pişirme süresini yeniden ayarlamak ya da iptal etmek için cancel tuşu ile işlem yapabilirsiniz. Bu özellikler kullanıcılar tarafından olumlu değerlendirmeler alır.

Samsung ME87M en ucuz yetkili satış mağazalarında ve internet alışveriş sitelerinde bulunmaktadır. Anneler günü, yılbaşı, bayram günleri ve black friday gibi özel günlerde indirimli fiyatlar kullanıcıları sevindirmektedir.

Kampanyalı dönemlerde cazip fiyatlar ile kullanıcılara sunulan Samsung ME87M modeli ile kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlardan yararlanmak ve yemek yaparken hız kazanmak için Samsung ME87M 23 LT mikrodalga fırını tercih edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR