Samsung VC07R302MVP Mor 750 W Toz Torbasız Süpürge
Samsung VC07R302MVP Mor 750 W Toz Torbasız Süpürge

Samsung VC07R302MVP Mor 750 W Toz Torbasız Süpürge

Fiyat : ₺19.307,47(KDV Dahil)

Ürün özellikleri

Emiş gücünü korur

CycloneForce

Tutarlı ve yüksek emiş gücüyle etkin temizlik*. CycloneForce sistemi, toz ve kiri havadan çekip dış hazneye hapseden güçlü bir merkezkaç kuvveti oluşturarak yüksek emişi muhafaza eder. Böylece, filtreyi temiz tutar, tıkanmayı önler ve sürekli yüksek emiş gücü sağlar.

Geniş kapasiteli toz haznesi

Kolay boşaltılan 2,5 litrelik geniş toz haznesi

Elektrikli süpürgenizi boşaltırken zamandan tasarruf edin. Geniş kapasiteli toz haznesi* 2,5 litre toz ve kiri tutarak uzun süre temizlik yapmanızı sağlar. Dolduğunda da tek bir dokunuşla kolayca çıkarılır açılabilir. Böylece içindekileri kolayca boşaltabilirsiniz.

Beş adımlı filtre sistemi

5 Kademeli Filtre Sistemi

5 Kademeli Filtre Sistemiyle temiz hava soluyun. Orta ve yarı orta boyutlu tozlar Sünger Filtre ve Kumaş Filtre tarafından yakalanmadan önce, bir siklon büyük toz parçacıklarını ayırır. Hava motordan geçtikten sonra, Yüksek Verimli Filtre ve Sünger Filtre, ince tozları yakalayıp hapseder.

3 özel araç

3 Araçlı Hızlı Aksesuar Tutucu (İsteğe Bağlı)*

Evinizin her yerini temiz tutun. Hızlı Aksesuar Tutucu* özellikle dar yerler, toz alma ve döşemeler için tasarlanmış 3 aracı içerir. Temizliğe ara vermeden aksesuarları kolayca değiştirebilir ve tümünü tek bir özel haznede kolayca saklayabilirsiniz.

Ergonomik sap tasarımı

Kolay Kavranır Sap

Ellerinizin yorulmaması için elektrik süpürgesini rahatça ve kolayca tutmanızı sağlar. Ergonomik tasarımlı, kaydırmaz kolay kavranır sap, ideal çevre boyutu ve açısıyla hortumu sıkı ve rahatça kavramanızı sağlar. Eklem yeri döndüğü için, borunun takılmasından endişe etmeniz gerekmez.

Kolayca kaldırıp saklayın

Kolay depolama için 2 yönlü park

2 yönlü park sistemiyle kolayca kaldırın ve depolayın. Temizlik sırasında dik tutup sapından taşıyabilirsiniz. Duvara dayanması gerekmediği için daha az yer kaplar. İsterseniz, düz bir şekilde yatırıp kaydırarak da taşıyabilir ve uygun olan her yerde saklayabilirsiniz.

Kolay temizlenen filtreler

Dayanıklı ve Yıkanabilir Filtreler

Yüksek Emiş Gücüyle Eviniz Pırıl Pırıl Olsun

  • Yüksek emiş gücü sayesinde etkin temizlik avantajı sunan Samsung VC07R302MVP süpürge, CycloneForce sistemi sayesinde filtrenin temiz kalmasını sağlıyor.
  • Tek elle boşaltılabilen geniş toz haznesi sayesinde tozu solumadan temizlemenizi sağlayan ürün, konforlu kullanım avantajı sunuyor.
  • 5 kademeli filtre sistemiyle havanın kirlenmesini engelleyen elektrikli süpürge, en ince tozları bile bünyesinde hapsediyor.
  • 3 farklı çıkarılabilir aparata sahip olan ürün, ulaşması zor alanları, koltukları ve perdeleri kolayca temizlemenize yardımcı oluyor.
  • Ergonomik sağ tasarımıyla elinizin yorulmasını engelleyen toz torbasız elektrikli süpürge tek elle tüm evi temizlemenizi saplıyor.

Geniş kapasiteli toz haznesi

Beş adımlı filtre sistemi

l, 750 W, 79 dB, 285 mm, m, kg

 

Teknik Özellikler

Enerji yönetimi

Güç kaynağı = AC

Tasarım

Toz kapasitesi = 2, 5 L

Toz torbası tipi = Torbasız

Uygun kullanım = Ev

Tip = Silindir vakum

Ürün rengi = mor

Ergonomi

Yıkanabilir filtre = Evet

Ürün rengi = mor

Çıkabilen filtre = Evet

Ağırlık & Boyutlar

Ağırlık 4700 g Yükseklik 262 mm Genişlik 306 mm Derinlik 450 mm

Performans

Temizleme yüzeyleri = Halı, Sert zemin

Gürültü seviyesi = 79 dB

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR